Vilcacora
Maca
Sangre de drago
Tahuari
Machu Picchu. Peru.

Fitoterapija - medicinos atšaka, besiremianti įvairių augalų panaudojimu gydymo tikslams

yra sena kaip pati žmonija - žolininkystė buvo žinoma dar 2000 metų p.m.e. senovės Egipte. Istorija liudija, kad jau Egipto dvasininkai žinojo 900 vaistinių augalų. Pats Hipokratas aprašo apie 300 vaistažolių.

Vis dažniau vaistiniai augalai tampa mokslininkų ir visuomenės susidomėjimo objektu. Augantį susidomėjimą fitoterapija iš dalies paskatino ir tai, kad gydant ligas cheminiais vaistais labai dažnai neišvengiama pašalinio poveikio ir net rimtų komplikacijų. Vaistažolių privalumas - tai, kad jas galima vartoti ilgą laiką nesibaiminant dėl šalutinio poveikio.

Šiandien vis dažniau galime perskaityti mokslinį straipsnį, kuriame aprašomi gydymo vaistažolėmis metodai, klinikiniai fitoterapijos tyrimai, daug dėmesio skiriama etiologiniams bei patogeniniams veiksniams.

Su fitoterapijos atgimimu pradėti tirti ir Amazonės bei Andų gydomieji augalai. Žymiausi mokslininkai ir gydytojai ne tik gilinasi į ilgaamžes Andų medicinos paslaptis, bet ir jomis gydydami atlieka vaistažolių klinikinius tyrimus. Pastaruoju metu tyrimai atliekami Švedijos, Austrijos, JAV, Lenkijos, Vokietijos, Rusijos ir kituose tyrimų centruose.

 
Apie projektą
 
Projektas „Natura Sanat“ sukurtas 2002 metais, siekiant skleisti žinias apie natūraliąją mediciną. Esame britų bendrovės „Andean Medicine Centre" atstovais, turintis teisę naudotis šios įmonės moksline ir praktine patirtimi ir įgalioti skleisti informaciją apie Andų fitoterapiją.
 
Būtent dėka „Natura Sanat“ Vilcacora, Sangre de drago, Maca ir kitos Andų žolelės tapo žinomos ir sėkmingai vartojamos Lietuvoje.
 
Dar vienas mūsų gerą reputaciją užsitarnavęs partneris –„A-Z Medica” – dažnai unikalių ir kokybiškų produktų gamintojas. Be minėtos produkcijos siūlome puikios kokybės patentuotų produktų iš Latvijos, natūralios kosmetikos.
 
Besidomintiems viršsvorio problematika, siūlome apsilankyti tinklalapyje lieknejimas.lt .

 

 

facebook